• تماس: 57791791 (021)
  • شنبه 9:00 - 16:00 پنج شنبه: 9:00 - 13:00
  • جمعه:تعطیل

معرفی و اهداف آریا کارت

مجموعه آریا کارت پس از ایجاد زیر ساخت های مناسب و مطالعات لازم با ایجاد بستری مناسب در راستای خدمت رسانی به مشتریان گرامی و با هدف صرف هزینه کمتر خدمات درمانی و کیفیت مطلوب تر متناسب با جایگاه هموطنان عزیز تشکیل کارگروه نموده و امید است هیچ ایرانی در گیر بیماری نباشد و در صورت گرفتاری با کمترین هزینه به درمان و مداوا بپردازند.
همواره رسالت آریا کارت ارائه خدمات مطلوب به مشتریان جهت کاهش هزینه های درمانی بهمراه افزایش مراکز طرف قرارداد بوده که در سطح جامعه با کسب بیشترین رضایت مندی از رقبا پیشرو باشد که تاکنون از لحاظ آمار و ارقام به ایم مهم دست یافته است.

چرا تخفیف کارت آریا؟

این مجموعه با استخدام افراد متخصص در امر درمان و همیاری پزشکان پر تلاش و با سابقه و سرمایه گذاری بلند مدت و هدف خدمت رسانی در این راستا افتخار این را دارد که در طول مدت قراداد برای شما عزیزان ضمن تضمین کاهش هزینه های درمان طبق لیست خدمات و مراکز درمانی جلب رضایت مشتریان را به همراه داشته باشد.
آریا کارت بنا بر ادعای مشترکین گرامی حامی سلامت و نشاط جامعه را یدک می کشد و تلاش می کند که هر روز این درخت خدمت را پربارتر از قبل با روش های نوین و پایدار به تمامی اقشار جامعه معرفی نماید.
تخفیف کار آریا مفتخر است که جهت رفاه حال مشترکین گرامی که سرمایه اصلی این سازمان به شمار می آیند، مراکز درمانی طرف قرارداد خویش را از لحاظ نوع خدمت و تخفیفات ارائه شده بهمراه پوشش منطقه ای رتبه بندی نموده، که جهت پیگیری دوستداران و عموم جامعه با نهایت احترام تقدیم حضور پر مهرتان می نماید.